Know how


 
Thermo - TAUPAI ENERGIJA – MAŽIAU MOKI

Thermo veil naudojama kaip dažai, bet veikia kaip apsauginis termo skydas.Išdžiuvusi Thermo veil sudaro elastingą polimerinę dangą ,kuri turi unikalias termo izoliacines savybes (1mm thermo veil atstoja apie 50mm mineralines vatos).Thermo veilefektingai apsaugo pastatų fasadus,vidinės siėnas, stogus,vamzdynus,vėntiliacinius ortakius, talpyklas ir tt.

Thermo veilšilumos izoliacijos danga sudaryta iš geriausių akrilo junginių ir mikrosferu, kurios suteikia neprilygstamą atsparumą nepalankioms oro sąlygoms ir tuo pačiu pasižymi geromis šiluminės izoliacijos savybėmis.

Priešingai nei įprastinės užklojančios sistemos, Thermo veil šilumos izoliacijos danga užkerta kelią karščiui ar šalčiui prieš jam prasiskverbiant į vidų. Tai suteikia galimybę dangai įveikti pačią šilumos perdavimo problemą, o ne tvarkytis su problemos simptomais, kai jie jau patekę į Jūsų patalpas.

 

Kiekvienas rutuliukas yra tuščiavidurė sfera

Mūsų unikalus mikrosferu derinys, yra labai aukštos kokybės latekso emulsijos pavidale,panauduotas dangoje jis praleidžia labai mažą spinduliuojančios šilumos energijos kiekį . Ši struktūra labai skiriasi nuo atspindinčių stogo/sienų dangų, nes ją galima naudoti ir ant stogo dangos paviršiaus ir po juo, bet vis tiek pastebimi akivaizdus šilumos blokavimo skirtumai. Kadangi mūsų dangai naudojamos geriausios žaliavos visoje izoliacinių dangų istorijoje, mes sugebėjome pasirūpinti jos ilgaamžiškumu ir ypatingomis energijos taupymo savybėmis.

Mūsų danga taip pat pasižymi įstriža rišamąja struktūra– tai unikali mūsų izoliacinės dangos ypatybė, leidžia dangai laikui bėgant tvirtėti,geriau prisitvirtinti ir susisieti su paviršiumi . Tai reiškia, kad danga yra ypatingai atspari, ilgaamžė ir lanksti. Įstriža rišamoji struktūra užtikrina puikų dangos prisitvirtinimą prie paviršiaus be baimės dėl plėtimosi ar susitraukimo ant tokių medžiagų, kaip mediena,metalas, betonas, plytos ir pan.

Thermo-veilšilumos izoliacijos dangos naudojimas puikiai pasiteisino įvairiomis atmosferos sąlygomis. Buvo išbandytas produkto atitikimas standartams, ir rezultatai parodė, kad produkto savybės gerokai viršija reikalavimus, atsparumo oro sąlygoms, UV spinduliams, sukibimo ir lankstumo kriterijus. Metams bėgant šios savybės mažai kinta, tai užtikrina ilgaamžį dangos naudojiomą.

Kuo Thermo veil šilumos izoliacijos danga skiriasi nuo kitų atspindinčių dangų? Dauguma kitų, taip vadinamų „izoliacinių dangų“, yra užpildančias medžiagas jungiantys akrilo dariniai, kurių pirminė funkcija - atspindėjimas. Šią funkciją lemia titano dioksidas ir kalcio karbonatas, kurie pasižymi geru matomos šviesos atspindėjimu. Ši atspindėjimo funkcija veikia pakankamai ilgai, tol kol danga balta ir švari. Tačiau, jeigu ji susitepa ar yra nudažoma, atspindėjimo ypatybės smarkiai sumažėja, tuo pačiu sumažėja ir dangos izoliacines savybes. Nepriklausomi tyrimai parodė, kad mūsų produktų panaudojimas lemia apie 30% temperatūrų skirtumą, lyginant su kitomis, taip vadinamomis „izoliacinėmis dangomis “ (žr. paveikslą apačioje). Thermo veilšilumos izoliacijos dangoje naudojami geriausi akrilo junginiai, kurie užtikrina ilgalaikį atsparumą oro sąlygoms. !

Mūsų naudojamų mikrosferų struktūra visiškai skiriasi nuo kitų, nes ji pajungia geriausius natūralius šilumos blokavimo veiksnius ir jie neprilygstamai veikia su kombinuotomis dangomis. Šios išskirtinės mūsų medžiagos savybės leidžia Thermo veildangoms užtikrinti ženkles termo izoliacines savybes tuo pačiu išlaikant patogų – dažymą primenantį naudojimo metodą.

Mūsų dangos veikimo principas tai visiškai užblokuojamas visas šviesos bangos energijos spektras ir jo atspindinti struktūra. Tai reiškia, kad nepriklausomai nuo to, kur yra panaudota danga – viduje , išorėje ar ant stogo – rezultatai labai panašūs. Taip pat, jeigu ji susitepa, mikrosferų sudedamųjų dalių dėka ji vis dėlto išlaiko geras šilumos atspindėjimo savybes. Tai leidžia sutaupyti apie 30-50% vėdinimo išlaidų vasaros metu ir apie 10-30% šildymo išlaidų žiemą!

Karščiui arba šalčiui skverbentis į medžiagos paviršių, Thermo veilizoliuoja ir apsaugo nuo nepageidautino poveikio objektus . Taip sumažinamas krūvis šildymo ir vėdinimo įrangai, poreikis nuolat įjungti oro šildymo ir vėdinimo įrangą. Taip pat sustabdomas metalo pastatų terminis šokas ir padidinama paviršiaus tarnavimo trukmė. Geriausi rezultatai pasiekiami kai danga yra tinkamai panaudota tada rezultatas akivaizdus ir ilgalaikis.

Trumpi techniniai duomenys

Pakuotė 10 litrų
Sluoksnio storis 0,5-1 mm
Dengimas 1.4 m2/l (kai dangos storis 0,5 mm)
Svoris 0,5 kg/l
Sluoksnio vientisumas 75%
Spalva ryškiai balta
Blizgumas nėra
Bazė Akrilas
Naudojimo temperatūros +4 iki 29°C
Darbinė temperatūra -40 iki+85°C
Pavojingi organiniai junginia nėra
Padengimo metodas Teptukas, volelis, purškimas